tokiohoteloriginal.blog.cz
  Blog byl  založen dne 27.10.2010Photobucket - Video and Image Hosting
Chceš překvápko?klikniClick ;)

   579Chceš moje ICQ?Napiš si :P ráda pokecám a poznám nový lidi ;)579

Zadání 4. kola TH fan soutěže ! ♥

Říjen 2010

Durch die Nacht mit... Wolfgang Joop und Bill Kaulitz

30. října 2010 v 13:33 Tokio Hotel-novinky

Paparazzi, křičící fanoušci a uprostřed toho jenom dva, na první pohled v základu rozdílní promenenti: "Tokio Hotel"- frontmann a módní návrhář - oba se řadí k německým nejúspěšnějším exportním artiklům, přestože se předtím ještě nikdy nepotkali, od začátku si skvěle rozuměli. Společný večer začal u módní značky Wolfganga Joopa, "Wunderkind", kde si Bill Kaulitz ihned ochotně vyzkoušel věci z Joopovy kolekce. Kaulitz připouští, že bych chtěl nejraději sám navrhnout kolekci, novými nápady Joopa je ale nadšen. Potom se jde na vrchol Eiffelovy věže. Bill Kaulitz  s Tokio hotel u symbolu Paříže před půl milionem lidí už vystupoval, ale až doteď nikdy nebyl nahoře. Následuje návštěva v Palais Beauharnais. Tady se nachází sídlo německého velvyslance, už tady bydleli Wagner a Bismarck. Joop a Kaulitz se zdají být zaujati napoleonským empírem. V Café de Flore se mluví o vážných tématech jako je prokletí internetu a s tím je i spojený zvyšující se nedostatek uznání umění a kultury. Bill tak oznamuje, že velká část songů z posledního alba Tokio Hotel byla už předtím na internetu? Není divu, že radostné očekávání na novou desku všeobecně klesá. Než se bude pokračovat, nechává si Joop narychlo přinést tužku a papír a kreslí zpěvákův portrét. Bill Kaulitz se dosud těšil z toho, že ho tato neohlášená návštěva Paříže ušetří od obvyklého humbuku? nic nepomáhá: Když oba opustili Café de Flore, už na ně čekali paparazzi. Také k fanoušům se dostaly fotky z Kaulitzovy a Joopovy noční procházky. Na Pont des Arts se Joop a Kaulitz rychle stali jednotnými: horší povolání musí být paparazzi. Večer nakonec končí na módní maškarádě, která připomíná Kubrick-film "Eyes Wide Shut", kde oba noční tuláci zapomněli na čas. Další den se zase setkali na módní přehlídce "Wunderkind." Vyměnili si telefonní čísla a chtějí se zase znovu vidět, Wolfgang Joop řekl, že jsou "jako dvojčata, která  byla při porodu oddělena."

"Durch die Nacht mit" je naprosto velká show. Ale jde také o strach ze stárnutí, nátlaku, že se musí vymýšlet stále něco nového a stále pokračovat se snaze vypadat dobře. Bill Kaulitz a Wolfgang Joop jsou dva perfekcionisti, kteří jsou si vědomi svého šílenství do kontroly, a kteří tento večer zase museli poznat, jak se snaží kontrolovat.

Termín vysílání: Úterý, 7.12.2010 / 00:15 hod na Arte
Délka: 52 minut

MTV EMA World Contest

29. října 2010 v 10:22 Tokio Hotel-novinky
Pouze týden zbývá do hlasování na MTV EMAs 2010 a Oficiální fankluby Tokio Hotel z celého světa se spojily, aby pro vás udělaly cool soutěž!
Co může být lepšího než výhra Tokio Hotel na MTV Europe Music Awards? Fanoušci vyhrávají ceny!!! A my pro vás máme také úžasné ceny. Všechno od podepsaných CD až po trika!
Ale je tady jedna věc: fanoušci nevyhrají, pokud nevyhrají Tokio Hotel. To je fér, ne? Když vyhrají 'Nejlepší World Stage koncert', máte šanci vyhrát jednu z našich skvělých cen!!

Co musíte udělat:
  • hlasovat pro Tokio Hotel, aby vyhráli MTV EMA za Nejlepší World Stage koncert http://www.mtv.com/shows/ema/series.jhtml
  • poslat e-mail s vašim celým jménem, zemí a předmětem "I have voted for Tokio Hotel" na EMAcontest@gmail.com
  • EMA hlasování končí 4. listopadu 2010 a poslední termín pro odeslání e-mailu je 5. listopadu 2010.

Pamatujte: musíte vyčerpat vaše hlasovací prsty a Tokio Hotel musí vyhrát jinak do soutěže nepůjde žádná cena.

Plus!
Připojte se k nám a v poslední týdnem hlasování zveřejňujte na Twitter
#EMATH, abychom v posledním týdnu hlasování měli ještě víc zábavy. Dejte každého vědět, kolikrát jste už hlasovali, dal-li někdo málo hlasů, vytvořte hlasování hry nebo zorganizujte hlasovací sněmy. Zažijte vzrušení spolu s ostatními fanoušky den EMA: 7. listopadu 2010.
Když Tokio Hotel vyhrají EMA za Nejlepší World Stage koncert, vítězové budou vyhlášeni na webových stránkách zúčastěných fanklubů 8. listopadu 2010.
Pojďme hlasovat!
Vaše oficiální Tokio Hotel fankluby:
Rakousko, Belgie, Kanady, Česká republika, Dánsko, Německo, Finsko, Francie, Litva, Filipíny, Rumunsko, Rusko, Španělsko, Nizozemí, Ukrajina, Velká Británie.

POZNÁMKA - podmínky
  • Tokio Hotel musí vyhrát cenu MTV EMA Nejlepší World Stage koncert.
  • Výherci budou vybráni náhodně.
  • Do soutěže budou přiděleny všechny ceny a bude uznán jenom jeden e-mail (všechny ostatní budou smazány).
  • Otevřeno fanouškům po celém světě.

Radio Carolina - TH interview

28. října 2010 v 10:46 Tokio Hotel-rozhovory
http://www.carolina.cl/onfire/media/k2/items/cache/181bbfa794e218f5cd90439ff3dd1578_L.jpg
Exkluzivně jsme si popovídali s kluky z Tokio Hotel, takže nám mohli říct, jak se cítí před jejich prezentací v naší zemí, 28. listopadu. Německá kapela ukázala, že jsou velmi rádi z návštěvy Chile, fanoušci mohou očekávat skvělou, kvalitní show, Movistar Arena bude naplněna hudbou a barvami.

1. Máte hodně očekávání od koncertu v Chile?
"Jsme super rádi, že konečně můžeme nabídnout první koncert v Chile, protože jsme to chtěli udělat už nějakou dobu, ale bylo to těžké. Teď jsme velmi šťastní, že se to konečně podařilo a budeme se moci setkat s našimi fanoušky a udělat pro ně skvělou show."

2. Co pro vás znamená, že vaše hudba je tak úspěšná a reprezentativní pro dospívající?
"To je největší kompliment, který jako kapela můžeme přijmout. Všimli jsme si, že naše hudba je opravdu vzrušuje. Kvůli tomu jsme na našem druhém albu chtěli nabídnout hudbu pro "život", pro lidi a také pro nás, jako součást mládeže. Nejlepší kompliment je, když se publikum a hlavně mládež indentifikují s naší hudbou."

3. Máte nějakého koníčka, který děláte o volném čase nebo přestávkách?
"Na tuto otázku je velmi těžké odpovědět, je to dost komplikované, protože Tokio Hotel je náš život a kapele se věnujeme 24 hodin, 7 dní v týdnu, staráme se o všechno, psaní, produkci...Za Tokio Hotel je mnohem víc, než lidé vidí. Vyžaduje to mnohem víc odhodlání, protože v zákulisí je tuna práce, musí být napsané texty, skládání, cvičení show, příprava, dávání rozhovorů a vše, co je pro Tokio Hotel nezbytné. Takže mimo kapelu moc volného času nemáme. Vedle toho nemáme žádný koníček, ani žádný jiný speciální talent kromě skládání hudby."

4. Jaký je mezi vámi vztah? Jaký vztah máte jako bratři?
"Věříme, že všechna dvojčata na celém světě mají nezničitelnou a velmi silnou unii. Náš vztah je impozantní, téměř magický, protože máme stejné sny a myslíme si to stejné. Prakticky jsme jedna a tatáž osoba. Mezi sebou nemáme žádný problém. Pro nás je to vlastně logické, trávit spolu veškerý čas, jíst psolu, chodit spolu ven, dělat všechno spolu."

5. Odkud pochází název pro vaše turné "Humanoid City?"
"No chtěli jsme reprezentovat město s podivnými druhem lidí. Chtěli jsme, aby to odráželo pocit, který jsme vždycky (Tom a já) měli, protože jsme vyrostli ve velmi malém městě, což pro nás bylo hrozné, obtěžovalo nás to a my jsme to nenáviděli, takže jsme si vždycky mysleli, že jsme byli nějací cizinci, kteři byli na špatné planetě. Z tohoto důvodu název alba a turné "Humanoid City".

6. Víme, že vaše koncerty jsou vždycky velkolepé, mohou vaši fanoušci v Chile očekávat stejnou show, jako děláte?
"Bohužel si nemůžeme vzít všechnu naši produkci, kterou jsme použili v Evropě, kvůli vzdálenosti si nemůže vzít ani naše vlastní podium. Ale můžu vám říct, že to bude velká show. Budeme mít všechny naše kostýmy, osvětlení, pyrotechniku a speciální efekty. Všichni naši fanoušci v Chile si můžou být jisti, že zažijí neuvěřitelné vystoupení  a dáme do toho vše, abychom jim poskytli skvělou a velkolepou show."

Zona Joven #111 - interview

28. října 2010 v 10:42 Tokio Hotel-rozhovory

Váš peruánský fanklub je největší v Latinské Americe (více než 13.000 členů) a vždycky dělají fan akce, holdují koncertům, oslavují vaše narozeniny a na internetu sdílejí videa. Co si o tom myslíte? Viděli jste tyhle videa?
Bill: Vždycky vidíme videa, která naši fanoušci po celém světě dávají na internetu. V případě Peru jsme velmi nadšeni, protože to bude poprvé, co tam přijedeme a konečně se chceme setkat s našimi peruánskými fanoušky. Je to téměř ten stejné pocit, který jsme měli na našem prvním turné v USA, mít kontakt s americkými fanoušky bylo velmi vzrušující, všechno šlo dobře a jsme si jisti, že to samé bude také v Peru.
Tom: Je vzrušující vidět věci, kterých jsou naši fanoušci schopni, až jsou lidé velmi rádi, že tam přijedeme. Pro nás je to také radost, protože už dávno jsme chtěli hrát v Latinské Americe.
Bill: A teď je poprvé. Jsme nervózní z toho prvního magického okamžiku, kdy se setkáme s našimi fanoušky. Před touto cestou máme pozitivní reakce.

Koncerty tohoto turné mají velmi futuristický styl. Jak se to stalo? Ovlivnily vás jiné kapely, které udělaly něco podobného?
Bill: Album "Humanoid" navazuje na některé sci-fi prvky a z to vychází inspirace na show: naše podium, outfity, které používáme, atd. Máme inspiraci ze všeho, co je mimozemské, co není z tohoto světa. To je myšlenka a pocit, které chceme sdílet… Je tady spousta věcí, které jsme chtěli na podiu udělat a tentokrát můžeme. Ale v podstatě "Welcome to Humanoid City" koncept je vlastní inspirace, naprosto naše, které pochází od nás, když jsme psali songy.

Co vás inspiruje?
Bill: Kdy píšete, na mysl vám přichází hodně obrazů, věci si představujete. Je to jako malé kino představivosti. Pracovali jsme opravdu tvrdě, abychom to všechno dali do turné, z hudebního hlediska, stejně tak to, co jsme chtěli udělat na podiu. Například kluci hrají na nástroje, na které normálně nehrají. Mezitím je hodně práce a praxe, ale s výsledkem jsme naštěstí velmi spokojeni.

Vaši fanoušky tady milují všechny prvky vašeho nového turné. Je to to, od vaší show tady můžeme očekávat?
Tom: Některé věci jsou obtížné dát do letadla. Ale rozhodně sestavujeme řádné podium pro "Humanoid City". Bereme speciální efekty, plameny, outfity.

Někteří vaši fanoušci z Kolumbie, Ekvádoru a Argentiny přijedou do Limy, aby vás viděli. Mohli byste rozšířit vaši show myšlením na všechny ty lidi, kteří přijdou?
Bill: Rádi bychom řekli ahoj a přivítali všechny fanoušky, kteří přijeli z jiných zemí, aby nás uviděli v Limě, je potěšující, že tohle dělají, fantastické vidět všechnu tu podporu, kterou nám dávají. Je velmi charakteristické od našich fanoušků říct: "Ok, teď cestujeme do jiné země za Toko Hotel."
Tom: Nebojte se. Show v Limě bude jisté velkolepá.

Všichni jste změnili svůj vzhled. Počínaje tebou, Bille. Je to takhle pohodlnější? Zabere to méně času na přípravu show?
Bill: No jo. Mám nový vzhled s kratšími vlasy, možná se sám trávím přípravou méně času. Ale také mám všechny ty outfity. Na show mám hodně outfitů a outfity, které svítí a mají velké baterie. Příprava zahrnuje hodně času, ale baví mě to dělat.

Máte před koncerty nějaký rituál?
Bill: Ano, vždycky máme rituál, který děláme před tím, než jdeme na podium a to takový, že Georg jde na záchod a udělá velký byznys (hodně smíchu). Nějakým způsobem nám to na každém vystoupení přináší štěstí (smích)…

Některé z kapel, které naší zemi navštíví, se jdou podívat na diskotéku nebo si po koncertu prohlédnou město. Uvažujete, že uděláte to samé?
Tom: Snažíme se vidět města, která navštívíme, ale někdo to kvůli času nejde. Doufáme, že v Limě budeme mít možnost to udělat.
Bill: Samozřejmě, že se budeme snažit něco vidět. Musím říct, že během turné jsme velmi disciplinovaní, protože máme nabitý program, nemáme moc času, ale rozhodně, když budeme mít čas, pokusíme se něco vidět.

Možná nechcete být moc na očích? Měli jste problémy se stalkers?
Bill: V minulosti jsme měli nějaké špatné zkušenosti se stalkers. Byl také incident na diskotéce s Gustavem. Ale nebojíme se přemýšlet nad tím, že se stane něco špatného, když půjdeme ven. Jsme klidní a nemyslíme si, že by tam byl nějaký stalker.

Je otázka pro vaše fanoušky: Bude v Peru Meet & Greet s Tokio Hotel? Je možné vyvinout tlak na producenty, aby se to stalo?
Bill (směje se): Je pravda, že děláme Meet & Greet, ale pouze tehdy, když nám to čas před koncerty dovolí. Je to organizované mediálními partnery a médii. Je stále ještě brzo říct, co se bude dít, ale doufáme, že produkce udělá nějakou soutěž nebo něco takového, takže vítězové se s námi setkají.

Takže byste to udělali…
Tom: Jistě! Kromě toho fanoušci jsou ti, kteří nás dostali tam, kde teď jsme a je radost s nimi trávit čas. Vždycky jim něco podepíšeme nebo uděláme fotky. I když i jako každý jiný člověk máme dny, kde nejsme moc v náladě nebo máme plné ruce práce.
Bill: Ale nikdy nebudeme k našim fanouškům drzí. Tak moc je milujeme, protože nás podporují a vždycky nám dávají energii.

Na MTV EMA's jste v jedné kategorii s Muse, 30 Seconds To Mars, Green Day a Katy Perry. Co si myslíte o vašich hudebních rivalech? Kdo je pro vás největší soupeř?
Tom: O EMA musíme říct, že máme ty nejlepší fanoušky na světě, naši fanoušci jsou skvělí…a výhra závisí na hlasech našich fanoušků. Jsem si jistý, že obdržíme hodně podpory od našich fanklubů pro celém světě. Nikdy nás neopustili, takže věříme, že ostatní nominované porazíme. I když konkurence je velmi silná.

Co byste řekli vašim peruánským fanouškům?
Bill: Nemůžeme se dočkat dne, až zahrajeme poprvé v Peru, ten večer vás chceme všechny vidět. Chceme pozdravit všechny čtenáře časopisu. Mockrát děkujeme.

Tokio Hotel - v soukromém tryskovém letadle a se čtyřmi psy do L.A.

28. října 2010 v 10:35 Tokio Hotel-novinky
Tom a Bill Kaulitzovi nastoupili v noci na 24. října do jejch soukromého tryskového letadla na letišti v Hamburku. Letí do Los Angeles - město je jejich novým domovem.

V noci nastoupili Bill (21) a Tom (21) Kaulitzovi z německé mezinárodně úspěšné rockové kapely "Tokio Hotel" na letišti v Hamburku do soukromého letadla!

U sebe měli jejich čtyři psy, pomocníci dali nespočet kufrů do pronajatého letadla.

Je to rozloučení na velmi dlouhou dobu. S jejich producentem a manažerem Davidem Jostem, který už přes rok bydlí v Beverly Hills, tam následující měsíce chtějí psát nové songy. Jak  BILD zjistil, Bill a Tom se stěhují do vily ve West Hollywood.

Teď fanoušci jen doufají, že kapela přesto dorazí 7. listopadu do Madridu, kde jsou Tokio Hotel společně s Green Day, Gorillaz a Katy Perry nominováni na MTV EMA.

Facebook-milionáři

28. října 2010 v 10:32 Tokio Hotel-novinky
Tyto celebrity mají nejvíc přátel, kontaktů a fanoušků

Kdo je největší hvězdou na internetu?

Michael Jackson († 50), král popu, je superstar také na Facebooku. S 22 miliony fanoušků má nejvíce kontaktů a každým dnem je jich stále víc. Minulý týden stouplo číslo jeho fanoušků téměř o deset procent.

Těsně za ním je Lady Gaga (24)! Na jejím Facebook-profilu má 21 milionů fanoušků.

Proti nim jsou celebrity z Německa odhozeny. Kapela Rammstei se 1,7 miliony kontaktů dostává ještě na slušnou hodnotu. Následují Tokio Hotel, kteří mají kolem milionu fanoušků.

Jiným německým celebritám se přes milion nepodařilo dostat. Za Tokio Hotel jsou Paul Van Dyk, Heidi Klum a Paul Kalkbrenner, kteří mají několik set tisíc fanoušků.

Videa

28. října 2010 v 9:50 Tom-videa

Tokio Hotel-fotky ♥

27. října 2010 v 19:50 Tokio Hotel-fotky
*yeah* nejlepší kapela na světě ♥
V kamionu :D
krutost ♥ woow uplně mega jim to slušíí ^^ ILY Tokio Hotel ♥
týýý jo no jako nemám slov x)) sou úžasníí ♥
Nádherná fotečka ♥ ^^
ehm..xD co to má Billík za outfit?vypadá jako nějakej kovboj xD ae sluší jim to všem ♥
S cenou comet x) 
Naši krásní "frajeři" xD 
Oh tak ta fotka mě dostala prostě jsou dokonalí ♥
Gusťa čučí nějak vystrašeně....že by se někoho bál?No já se mu ani nedivím při těch jejich pohledech ♥
Sexy twins ♥^^
*oh* přímo umělecké foto :D ♥
Taky umělecká ^^

Ty jejich pohledy mluví za vše ♥¨
Tak to se mě líííbííí ♥
Wooow tak to je krááásnýý ♥
Schreeeeeeeeeei!!!! :D ♥
Schrei-So laut du kannst ♥
Zimmer 483 ♥♥
Scream ♥ Jinak ta fotka je sexy ♥
*HUMANOID* ♥
HUMANOID CITY live!♥
Tokio Hotel TV-Caught on Camera ^^
Leb' die Sekunde-Behind the scenes ^^
HUMANOID CITY-LIVE ♥
Automatic ♥
Zimmer 483-LIVE IN EUROPE ♥
Beautiful ♥
Woow ty světla,ta show to musí bejt nádhernýý ^^
Tak to je krásně nepopsatelný ♥
TH 4ever!!!♥
Kráása ♥

Georg-fotky

27. října 2010 v 19:44 Georg-fotky
George s kytarou xD
Rozjeď tooo :D WE ROCK!!
*yeeey*
Asi si toho nevšimli nebo je to překlep,ale je to Georg Listing..ale sluší mu to ^^
x)
S bassovkou TH ♥
Woow hezky upravenýý :))
Kouká někam nikdo neví kam :D

Tom-fotky =)

27. října 2010 v 19:24 Tom-fotky
Tomík s kytarou ^^
S trsátkem x)
Tomík new x)
Tomík a jeho "láska" :D
Tomíík x)
O5 s "láskou" :D
Krásnej pohled x)
*yeey*
x))
Starej Tomíí x)
*mmm* to kdyby viděla kamoška tk je z něho hotová xD že Simi??:D
x)) Krásnej úsměv :)
Kampak se asi kouká?:D
Och booože xD zas ty jeho kalhoty xD nechce si je rovnou stáhnout dolů?:D
Tomí namalovanej xD
Malá opička xD

Billík-pár videí ♥

27. října 2010 v 9:37 Bill-videa
♥♥

Billík-fotečky ^^

27. října 2010 v 9:27 Bill-fotky
*DOKONALOST*
Kráása ♥
*yeah* Billí je k sežráníí ^^
Ty jeho žíly na tý ruce *mmm* a ten pohled (*_*)
Krásnej úsměv Billí x)
♥♥
Ooch umíráám z toho jeho pohledu ♥
Jak to krásně prožívá :) x)
*yey* že by sme měli novýho andíílka??áno,áno je to Bill :)
Chci být tím mikrofonem :D ♥
Ou no jo dokonalost přichází x)
Ten jeho pohled ^^ no prostě božíí ♥
Já ho milujuu :'( bože on je prostě dokonalej ♥
It's so sexy Bill ♥
♥♥PERFECT BOY♥♥
To je jak kdyby říkal:"Pojď ke mně" ♥
♥♥
Taky bych chtěla mít takovou energii jak Bill když je třeba na pódiu nebo tak ♥
♥♥Ten pohled....aww♥♥
♥♥♥So sexy :)
Cute ♥ x)
Malej Billí jééé ♥ ^^
*yeah* Redbull dává křídla x)
Tak tohle se mě fakt líbíí ;) ♥ love it :)

Žeby Billova oblíbená hračka??:D♥
Add me on FB!! =)


Moje adoptovaná pixelka
Jméno:Bill a Tom

Pixelky

_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/fig-clock.gif_http://img.libimseti.cz/s/%211199%21.gif_http://dl.glitter-graphics.net/pub/695/695351ug3twpiwlh.gif_http://s277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/th_2m2esdl.gif_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/sukinhukisobe.gif_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/heart.gif_____!1351!_:ham___
http://www.zwatla.com/emoticones/hello-kitty/001/014.gif__http://www.zwatla.com/emoticones/hello-kitty/001/018.gif_____gaga-2.gif image by spookys-graphix_:blush2:___:hklove:__
_:hmpf:_________koruna___http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/1.gif
___kočíí_!1169!____:)___Photobucket_Emoticône Hello Kitty 240_Emoticône Hello Kitty 233_Emoticône Hello Kitty 242
______=o¤ (pusa)_loliťák =)_dudlíček_sněhulák_aja_579_!__
_diamant__online.gif image by spookys-graphix__study.gif image by spookys-graphix_music___http://fc07.deviantart.com/fs10/i/2006/122/3/4/Cupcake_by_kitty_sama.gif_635__smileys trèfle_
__sponkaaaaa___vlajka_()-()_pepsi______1128_duck
_http://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gif_Lukýýýýýýý_657_1141_Photobucket - Video and Image Hosting_!1323!_thinkheart.gif image by Salisko_hearts__:heart:___WolF7_chrastitko_<//>
http://i247.photobucket.com/albums/gg156/monuliq/hihi.gif?t=1218976459__http://emo-hannah.blog.cz/_BrUnDiBaL____FiFa_superYODA_Hahaha *4822*_
http://img.libimseti.cz/s/%211345%21.gif_http://img.libimseti.cz/s/%21616%21.gif_http://img.libimseti.cz/s/%211337%21.gif___em34.gif image by Salisko_Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/459EB0EF713CEBA484030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.__2_Zamilovaný *5186*_blik cvak_:-0_XD_!600!_jafnýý :)
__*1582*_muck:*_jůů!_hi_danuska_617_!994!_967_1114_906_:)_:-)_nwm_
Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz
11rx8k6.gif image by Lowinka__()-()__em69.gif image by Salisko_shy-1.gif picture by sadistic_vamp____stinky__aja_1065_Moon 2
k_._diamantík_nee_WolF5_e.cahlova_bear______HeY! *4825*
_2_Béééé :,(_aja_:-(_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz______

______________
-------

......


I Support: