tokiohoteloriginal.blog.cz
  Blog byl  založen dne 27.10.2010Photobucket - Video and Image Hosting
Chceš překvápko?klikniClick ;)

   579Chceš moje ICQ?Napiš si :P ráda pokecám a poznám nový lidi ;)579

Zadání 4. kola TH fan soutěže ! ♥

Listopad 2010

Bild - Bill a Tom v kampani na ochranu zvířat

30. listopadu 2010 v 20:19 Tokio Hotel-novinky
BILD Zeitung Berlin 24.11.2010

Bill (21) a Tom (21) Kaulitzovi se nechali fotografovat pomazaní krví a připoutani řetězy pro orgnizaci na ochranu zvířata, Peta. Slogan: "Otroci zábavníh průmyslu: Divoká zvířata ven z cirkusu!" Bill pro BILD: "Cirkus se zvířaty musí být zakázán."

BZ Zeitung Berlin 24.11.2010

Mají už obrovský počet fanoušků, ale asi jich chtějí mít ještě víc. Tokio-Hotel-dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi dokazují, že mají srdce pro zvířata. Pomazáni krví a připoutáni řetězy ke sloupu oba pózují pro dobrý účel. Nový plakát organizace na ochranu zvířat Peta nese slogan: "Otroci zábavníh průmyslu: Divoká zvířata ven z cirkusu!" Motiv se zpěvákem rockové kapely by měl být k vidění v Evropě, Asii a USA. Bill k akci: "Jen si představte, že zvířata jsou držena po celý jejich život takto!" A "Cirkus se zvířaty musí být zakázán, existuje dostatek poutavých alternativ!"

Mikinka for friend

29. listopadu 2010 v 20:18
Ááá Vánoce,Vánoce přicházejí...no lidičky musím koupit dárek pro mojí kamarádku a vím,že by se jí líbila ta mikina navržená Billem...kdo by ji měl byla bych ochotná za ni dát do 1000,- kdyžtak pisejte pls na email nela012@seznam.cz dííky moc =)
mikina


Telefe - voting

29. listopadu 2010 v 20:00 Hlasování
Hlasujte pro Tokio Hotel - Darkside of the Sun.


Top 10 na MTV Czech

29. listopadu 2010 v 19:54 Tokio Hotel-novinky
http://image.tn.nova.cz/media/images///600x338/Dec2009//582997.jpg

Jste zvědaví, na koho se můžete těšit tento týden v tématickém pořadu TOP 10? Máme odpověď.

Pokud chcete vidět ty nejlepší klipy od vašeho oblíbeného interpreta nebo vás zajímají bloky, které spojuje jedno zajímavé téma, vítejte. Hlavně nezapomeňte, že TOP 10 vysíláme od pondělí do pátku ve 13 hodin, v sobotu v 9 a 16 hodin, v neděli potom v 16 hodin. Bavte se!

Pondělí 29. listopadu až pátek 3. prosince:  50 nejlepších videí roku do ankety Your Favourite Video

Sobota 4. prosince: Animované

/ Tokio Hotel
Neděle 5. prosince: Vesmírná

source: mtv.cz

Návštěvnost blogu tokiohoteloriginal za 22.11.-28.11.

29. listopadu 2010 v 14:49 Návštěvnost
Pondělí-22.11.=47
Úterý-23.11.=23
Středa-24.11.=23
Čtvrtek-25.11.=28
Pátek-26.11.=31
Sobota-27.11.=43
Neděle-22.11.=140
------------------------
Celková návštěvnost je=335 lidí

Woow děkuju vám moc ;)

Skočím Bille,skočím

28. listopadu 2010 v 17:41
Byl večer a Tokiáčci jeli po náročném dnu plném focení a rozhovorů do jejich společného bytu. Všude byla tma. Kluci se v autě docela dobře bavili, ale jejich šofér se choval nějak divně. Tvářil se vystrašeně a všude kolem se rozhlížel. Najednou do jejich auta narazilo jiné. "Co to k sakru bylo?!" leknul se Gustav. Než ale stačil řidič cokoli říct, přišel další náraz. Pak už to byla rána za ránou. Po jednom z prudkých nárazů z boku se auto převrátilo na střechu. "Lidi, je vám něco? Musíme rychle utéct, tady to bouchne. Po této větě jejich řidiče se všichni zvedli a začali zdrhat. Všichni až na jednoho. "Kde je Bill?" zalekl se Tom. "Kluci, jdu zpět. Já ho tam nenechám!" Tom se otočil a rychlou chůzí spěchal k autu. "Stůj! Tome, neblázni, bouchne to!" křičel na něj jejich řidič.
Jako by to neříkal. Do pěti sekund se ozvala ohlušující rána a Tom odletěl minimálně o tři metry. Potom zaslechli blížící se sanitku a hasiče. Gustav se neudržel a se slzami v očích začal křičet: "Teď je nám už sanitka k hovnu! Teď už je k hovnu!" "Kde je Tom?" zajímal se Georg. Nikdo mu ale neodpovídal. Pak si všimnul kšiltovky vyčuhující ze škarpy. Běžel tam. Ubrečený Tom ležel na trávě. S Georgem, ani s nikým jiným nechtěl mluvit. Všichni ho ale chápali. Něco takového by se dotklo všech.
Po Billově smrti si dala kapela pauzu. Uplynul už celý půlrok. Šest měsíců utrpení od nejhoršího dnu v Tomově životě. Už půl roku nemá bratra. Tehdy se rozhodl, že půjde za ním do jiného světa. Jeho dvojče pro něj bylo vším a život bez něj by nebyl život.
Pozdě v noci Tom vylezl na střechu budovy, kde asi před rokem točili klip Spring nicht. Postavil se na okraj a koukal z výšky dolů. V hlavě se mu přehrávala právě ona písnička.
KŘIČÍM DO NOCI PRO TEBE, NENECH MĚ VE ŠTYCHU, NESKÁKEJ! SVĚTLA TĚ NENAJDOU, KLAMOU TĚ, NESKÁKEJ! tVÁ VZPOMÍNKA NA TEBE A MĚ, SVĚT TAM DOLE NEPLATÍ, PROSÍM NESKÁKEJ!
To ho ale ještě víc utvrdilo v jeho rohodnutí. "Skočím, Bille, skočím," zašeptal Tom do ticha a do tmy. Udělal krok v před, krok do prázdna. Opravdu skočil!
Jeho tělo našla ráno policie. Objevili také dopis na rozloučenou.
"Gustave, Georgu-je mi to líto, ale moc dobře víte, jak jsme na sebe s Billem byli vázaní. Nešlo to jinak. Bylo mi s vámi fajn. Mami-asi to pro tebe nebude lehké, ale věřím, že mě pochopíš. Fans-skvěle jste naší skupinu podporovali, ale skupina bez Billa by už stejně nemohla fungovat. Děkuju vám za všechno i za Billa.
TOM"
By Baryska

Dvojčata

28. listopadu 2010 v 17:35
Tmavovlasý mladík seděl na židli v kavárně. Jednou rukou si elegantně míchal kávu a v druhé držel papír pročítaje si text, který právě napsal. Byl to text nové skladby a Bill čekal na Toma se kterým se tady měl sejít.
Bill nechal míchání kávy, odložil papír a netrpělivě se podíval na hodiny nad prodejním pultem. Tom měl už deset minut zpoždění. Jako obvykle. Tohle Bill na bratrovi přímo nesnášel. Kamkoliv měli spolu jít nebo kdekoliv se spolu měli sejít, tak Tom chodil zásadně pozdě. Bill nahmatal v kapse kalhot telefon a rychle vyťukal naštvanou sms. Ale než ji stačil odeslat přišla mu sms od Toma. Bill se pousmál. Tohle se jim stávalo často. Tom se omlouval, že jde zase pozdě, ale prý je v centru zácpa a on stále sedí v autobuse. Bill tedy strčil mobil zpět do kapsy.
Bill se naklonil s tužkou v ruce nad papír a chystal se udělat pár úprav. A právě v tu chvíli se to stalo. Na bílý, úhledným písmem popsaný, list papíru dopadla kapka krve. Bill nechápal a stále na tu drobnou kapičku zíral. Když k ní dopadla další, rozechvělou rukou si sáhl pod nos. Cosi nahmatal a když se na prsty poté podíval měl je už od krve celé. Rychle zaklonil hlavu a na stole nahmatal ubrousek. Přitiskl si ho k obličeji, vstal od stolu a chtěl odejít na toaletu.
Ovšem jakmile se postavil zatmělo se mu před očima a v hrudi jako by mu explodovala nálož. Bill okamžitě zapomněl na krvácející nos a oběma rukama se s výkřikem vystrašeně chytil za srdce. Pod nátlakem bolesti klesl na kolena a to už se okolo něj začali zbíhat lidé a někdo volal záchranku. Bill měl oči rozšířené strachem, ale to už nevydržel ani v pokleku a celou vahou dopadl na zem, kde se v bolestivých křečích stočil do klubíčka. Už dávno nevnímal krev vytékající z jeho nosu a pomalu tvořící kaluž pod jeho hlavou. Dávno nevnímal lidi, kteří okolo něj pobíhali a neustále pokřikovali. Celou dobu vnímal jen bolest v hrudi a neuvěřitelný strach o jednu osobu.
"Tome,…" zmohl se jen zašeptat než upadl do bezvědomí.
---
"Infarkt!! Děláte si srandu?! Jak může mít zdravý sedmnáctiletý chlapec infarkt?!"
"Je mi líto, že vám to říkám, ale opravdu netušíme, paní Kaulitzová. Výsledky Billových vyšetření ještě nejsou kompletní, takže by jakýkoliv předčasný závěr mohl být špatný." Bill slyšel mluvící dvojici jakoby z velké dálky, ale pomalu se mu vědomí začalo probírat. Alespoň rozeznal rozčílený hlas své matky.
"Je mi jedno, že nejsou kompletní výsledky! Já chci vědět proč měl můj syn infarkt!!" křičela stále na doktora.
"Máme pouze domněnky a pokud vám stačí tak vám je tedy řeknu. Pravděpodobně už toho na vašeho syna bylo moc. Sama víte nejlíp co všechno prožil za poslední rok a i když se zdál být v pořádku, jeho srdce všechen ten stres prostě nezvládlo." Bill sice slyšel doktorovo vysvětlení, ale on sám věděl co mu je.
"Mami…." Pokusil se zašeptat a zřejmě se mu to povedlo, protože k jeho posteli ihned přiběhly dvě postavy.
"Ano, Bille, zlatíčko! Sem tady!" matka chytla syna pevně za ruku a po tvářích jí tekly slzy. Doktor začal kontrolovat přístroje blikající Billovi nad hlavou.
"Co je s Tomem?" vysoukal ze sebe Bill a konečně se mu podařilo otevřít oči a zaostřit na matku, která se s nechápavým výrazem podívala na doktora a pak zpět na syna.
"Ale co by s ním mělo být? Pravděpodobně je doma nebo někde ve městě. Snažila sem se mu dovolat, ale má vypnutý telefon. Teď na nic nemysli a odpočívej." Konejšila matka Billa, ale ten se strachem v očích zakroutil hlavou.
"Ne! On není v pořádku! Já cítím, že se mu něco stalo! Já to cítím! Já to vím!" Bill se pokoušel zvednout, ale matka s doktorem ho zatlačili zpět na postel. Byl zesláblý, takže jim to nečinilo žádný problém.
Doktor už chtěl začít na Billa pohoršující proslov, ale do pokoje vtrhla sestřička.
"Pane doktore, musíte rychle dolů na pohotovost! Vezou nějakého postřeleného chlapce!" A odběhla pryč.
"Zůstaňte ležet!" přikázal ještě doktor Billovi a s omluvným pohledem upřeným na paní Kaulitzovou vyběhl z pokoje.
Bill se na posteli posadil a s vytřeštěnýma očima zíral do prázdna. Matka se na něj soucitně podívala a hladila ho po zádech.
"To je Tom…" vydechl Bill a stále zíral jakoby skrz stěnu.
"Cože?" Nechápala paní Kaulitzová. Čím déle syna pozorovala, tím jí prostupoval stále větší strach. Takhle se Bill nikdy nechoval. Ale vzpomněla si, že už tenhle výraz jednou viděla. U Toma. Přesně takhle se choval Tom, když byli malí a Billa, jakožto alergika, kousl komár a musel být převezen do nemocnice. Tom, stejně jako teď Bill, zíral do prázdna a stále opakoval, že se Billovi něco stalo.
"Ten koho vezou je Tom…Já to vím…je to Tom…je to Tom…" stále opakoval Bill a měl ten stejný nepřítomný pohled.
"Ale to je přece nesmysl, to ne-" začala ho matka přesvědčovat, ale Bill ji přerušil.
"Prosím, běž se podívat jak mu je." A otočil na ni hlavu. Paní Kaulitzová chvíli váhala, ale Bill se zdál být klidný, až na ten výraz.
"Dobře, jdu se tedy podívat koho to přivezli, ale jsem si jistá, že to Tom není." Opakovala stále a přesvědčovala spíše sebe než Billa, který stále seděl vzpřímeně na posteli a už zase zíral do stěny. Paní Kaulitzová tedy opatrně vyšla z pokoje a zamířila o patro níž na pohotovost.
Ani se nemusela ptát kam zmíněného chlapce dovezli. Okamžitě jak vkročila do rozlehlé haly pohotovosti, v rychlosti okolo ní proběhla nějaká sestra. Paní Kaulitzová usoudila, že tolik spěchu bude pravděpodobně jen kvůli postřelenému a tak se pomalu vydala směrem, kterým sestra odběhla.
Když paní Kaulitzová procházela dlouhou chodbou opět kolem ní proběhla sestra a rychle vrazila do nějakých dveří vpravo. Paní Kaulitzvá tedy nakoukla skrz sklo ve dveřích co se děje uvnitř a nemohla uvěřit vlastním očím. Přímo před ní ležel její druhý syn.
"To není možné.." zašeptala, ale nezmohla se na žádný pohyb. Stále jen přes sklo sledovala počínání doktorů a sester. Ale najednou se něco změnilo. Všichni přestali cokoliv dělat. Jakoby se zastavil čas. A paní Kaulitzová jako ve snu slyšela jedinou větu.
"Smrt nastala v …." Ale čas už neslyšela, protože se jí zatmělo před očima a ona se sesula k zemi.
Nikdo z nich ovšem nevěděl, že o patro výš už přístroje nad Billovou hlavou nepípají do rytmu tlukotu jeho srdce. Graf na obrazovce už neukazuje jeho činnost, protože ve stejnou chvíli jako přestalo tlouct srdce Tomovi, přestalo tlouct i jeho bratrovi…
Autor neznámý

Dovolená díl.3

28. listopadu 2010 v 16:18
 Tom:Ještě stále jsem na pláži,podívám se na hodinky 9:00,touto dobou Bill už dávno vstal,zajímalo by mě co asi dělá.Tiše si povzdechnu a jdu se trochu osvěžit do moře,je příjemně vlažné.Najednou ucítím,něčí ruce,jak mě objaly hned jsem poznal,že je to Bill."AHOJ BILLÍ"pozdravím ho,otočím se a usměju.

Bill:"AHOJ TOMÍ,JAK SE MÁŠ,JAK SIS UŽIL VEČER?"zeptám se..

Tom:"KDYŽ TĚ VIDÍM MÁM SE UŽ LÍP,NO NEUŽIL POŘÁD JSEM MYSLEL NA TEBE,MYSLEL JSEM,ŽE TO TY TO DĚLÁŠ,ANI NEVÍM PROČ JSEM TO UDĚLAL,ALE JEDNO VÍM,UŽ TI TO NIKDY NEUDĚLÁM MILUJU TĚ!!"

Bill:"VÁŽNĚ?"

Tom:"VÁŽNĚ,MOC TĚ MILUJU,VÍC NEŽ KOHO JINÝHO,NIKOHO JSEM TAKHLE NEMILOVAL"řeknu a políbím ho.Bill mi do polibku zašeptal "taky tě miluju"

Bill:"LÁSKO ANI NEVÍŠ JAK JSEM TĚ VČERA POTŘEBOVAL MÍT U SEBE"

Tom:"JÁ TEBE TAKY LÁSKO,A MUSÍM TI ŘÍCT PRAVDU SEŠ VE VŠEM LEPŠÍ A SLADŠÍ,NEŽ TA HOLKA"

Bill:"JÁ VÍM,ORIGINÁLU SE NIC NEVYROVNÁ"

Tom:"JO NIKDY,UŽ TO VÍM A NECHTĚL BYCH TĚ KVŮLI NĚJAKÉ HOLCE ZTRATIT.TY JSI PRO MNĚ VŠECHNO,MOJE DUŠE,MOJE SRDCE MOJE LÁSKA..NEDOKÁZAL BYCH BEZ TEBE ŽÍT,JSI TO NEJCENNĚJŠÍ CO MÁM!"řeknu mu sladce,skoro se mi až do očí hrnou slzy a Billovi taky.

Bill:"JÁ TAKY,BEZ TEBE BYCH ZEMŘEL I PRO TEBE BYCH KDYKOLIV ZEMŘEL,CHCI TU BÝT NAPOŘÁD S TEBOU A NAPOŘÁD PRO TEBE TOMÍ"

Tom:"KDYBY JSI PRO MĚ ZEMŘEL,NEUNESL BYCH TO A UŽ JEN TÍM,ŽE TU NEJSI A TÍM SMUTKEM BYCH TAKY ZEMŘEL BILLÍ!MILUJU TĚ NEJVÍC NA CELÝM SVĚTĚ!"

Bill:"JÁ TEBE TAKY"Hladím tě a políbím tě.

Tom:"PŮJDEME DO VODY?"šibalsky se na něj usměju.

Bill:"OK,JEN SE VYSLEČU DO PLAVEK"a v okamžiku jsme oba ve vodě.Začnu na Toma stříkat a on na mě taky a smějeme se sobě jak vypadáme,tak teď jsme fakt jak malý.

Tom:"ÁÁ STŘÍKLS MĚ TU SLANOU VODU DO OKA!TOS PŘEHNAL!"se smíchem na něj zaječíma rozhodím kolem sebe rukama.A začnu ve vodě honit Billa "VŠAK POČKEJ JÁ TĚ CHYTÍM"povím mu a utíkám za ním po malé vodě,když jsem ho chytl vzal jsem ho do náruče a on začal kopat nohama já jsem se jen smál a šel jsem do hlubší vody a tam sem ho hodil.Málem jsem se potrhal smíchy,jak se skoro topil a řval,že až vyleze,že mě picne.Když jsem na břehu sleduju jeho rozčílený obličej,začnu se smát..

Bill:"TOS PŘEHNAL HOŠÁNKU!"osopím se na něj naštvaně.

Tom:"PROMIŇ BYLA TO JEN SRANDA"řeknu a uchechtnu se.

Bill:"NO TO BYLO FAKT SMĚŠNÝ,HAHAHA,CO KDYBY TAM BYL ŽRALOK NEBO NĚCO TAKOVÝHO?PRO TEBE TO MOŽNÁ SMĚŠNÝ BYLO ALE PRO MĚ ROZHODNĚ NE!"

Tom:"PROMIŇ"řeknu a podívám se na Billa psím pohledem,tohle vždycky zabírá..je strašně sexy když se na mě zlobí.

Bill:"DOBŘE ODPOUŠTÍM TI....MUSÍM TI NĚCO ŘÍCT!"

Tom:"NO POSLOUCHÁM".

Bill:"CHCI TĚ!"Zakřičím přes celou pláž a zuřivě se vrhnu na vzpamatujícího se Tomíka :D

Tom:"JÁ TĚ TAKY CHCI,MILUJU TĚ"zakřičel jsem a slyším,jak se někdo směje..a sakra..ty hlasy poznávám...to ne!Otočíme se a za náma jsou chlámající se Gustav s Georgem.Došlo mi,že asi všechno slyšeli,oni si rádi hrají na tajné agenty,ale ještě nikdy nás nenačapali u činu.Zůstali jsme s Billem sedět na dece jako zkamenělý.

***********KONEC 3. DÍLU!!!!!!*********


[Chilevisión] - TH vyvolali hysterii na letišti v Chile

28. listopadu 2010 v 12:56 Animace
http://oi52.tinypic.com/16ge3on.jpg.http://oi53.tinypic.com/23rn2pz.jpg
Úplně se mě chce brečet jak se na ně tlačijou...chudáci kluci...a slyšela jsem,že prej má Billík něco s rukou :'(

Aukce

27. listopadu 2010 v 22:24 Yuuki's diary ^^
Jooo vyhrála jsem ten časááák za 280kč ještě je v aukci tričko TH ;)

Tisková konference v Chile

27. listopadu 2010 v 13:50 Tokio Hotel-novinky
Ve 14.00 hod místního času (v 18.00 hod našeho času) budou mít Tokio Hotel v Chile tiskovou konferenci.

http://img18.imageshack.us/img18/3334/22483272.jpg

"Lady Puffy"-http://lady-puffy.blog.cz/

27. listopadu 2010 v 13:45 Můj blog hodnotili...

První dojem: 5/10
Design: 7/10
Menu: 6/10
Články: 10/10
Návštěvnost: ???
Přehlednost: 7/10
Aktualizace: 10/10

Celková známka: 3

+Myslím, že kdyby sis dala nový design a poupravila menu, byl by tvůj blog v pořádku, protože články máš zajímavé!!
Hodnotila:"Lady Puffy"

Měsíc blogu ;)

27. listopadu 2010 v 13:29 Yuuki's diary ^^
Dneska je to měsíc,co jsem založila tenhle blog =)
A Děkuju všem co semtam písnou nějaký komentík ;)
zatím Čaulitz ;)

Klip k "Hurricanes and Suns"

27. listopadu 2010 v 13:08 Tokio Hotel-novinky
Podle MTV Greece bude klip k songu "Hurricanes and Suns" již brzo slavit premiéru! Také Universal Music Australia potvrdil, že k songu "Hurricanes and Suns" bude klip.


Tom Kaulitz-Graffiti

27. listopadu 2010 v 13:04 Tom-videa


A Tokio Hotel-graffiti

Cover "Durch den Monsun"

27. listopadu 2010 v 12:43 Tokio Hotel-novinky
Belgická dvojice Scala & Kolacny Brothers mají na svém novém albu "Circle" i cover verzi Tokio Hotel písně: "Durch den Monsun".


Add me on FB!! =)


Moje adoptovaná pixelka
Jméno:Bill a Tom

Pixelky

_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/fig-clock.gif_http://img.libimseti.cz/s/%211199%21.gif_http://dl.glitter-graphics.net/pub/695/695351ug3twpiwlh.gif_http://s277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/th_2m2esdl.gif_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/sukinhukisobe.gif_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/heart.gif_____!1351!_:ham___
http://www.zwatla.com/emoticones/hello-kitty/001/014.gif__http://www.zwatla.com/emoticones/hello-kitty/001/018.gif_____gaga-2.gif image by spookys-graphix_:blush2:___:hklove:__
_:hmpf:_________koruna___http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/1.gif
___kočíí_!1169!____:)___Photobucket_Emoticône Hello Kitty 240_Emoticône Hello Kitty 233_Emoticône Hello Kitty 242
______=o¤ (pusa)_loliťák =)_dudlíček_sněhulák_aja_579_!__
_diamant__online.gif image by spookys-graphix__study.gif image by spookys-graphix_music___http://fc07.deviantart.com/fs10/i/2006/122/3/4/Cupcake_by_kitty_sama.gif_635__smileys trèfle_
__sponkaaaaa___vlajka_()-()_pepsi______1128_duck
_http://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gif_Lukýýýýýýý_657_1141_Photobucket - Video and Image Hosting_!1323!_thinkheart.gif image by Salisko_hearts__:heart:___WolF7_chrastitko_<//>
http://i247.photobucket.com/albums/gg156/monuliq/hihi.gif?t=1218976459__http://emo-hannah.blog.cz/_BrUnDiBaL____FiFa_superYODA_Hahaha *4822*_
http://img.libimseti.cz/s/%211345%21.gif_http://img.libimseti.cz/s/%21616%21.gif_http://img.libimseti.cz/s/%211337%21.gif___em34.gif image by Salisko_Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/459EB0EF713CEBA484030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.__2_Zamilovaný *5186*_blik cvak_:-0_XD_!600!_jafnýý :)
__*1582*_muck:*_jůů!_hi_danuska_617_!994!_967_1114_906_:)_:-)_nwm_
Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz
11rx8k6.gif image by Lowinka__()-()__em69.gif image by Salisko_shy-1.gif picture by sadistic_vamp____stinky__aja_1065_Moon 2
k_._diamantík_nee_WolF5_e.cahlova_bear______HeY! *4825*
_2_Béééé :,(_aja_:-(_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz______

______________
-------

......


I Support: