tokiohoteloriginal.blog.cz
  Blog byl  založen dne 27.10.2010Photobucket - Video and Image Hosting
Chceš překvápko?klikniClick ;)

   579Chceš moje ICQ?Napiš si :P ráda pokecám a poznám nový lidi ;)579

Zadání 4. kola TH fan soutěže ! ♥

Bill a Tom: „V Chile se necháme překvapit“

6. listopadu 2010 v 10:59 |  Tokio Hotel-rozhovory
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Není pochyb o tom, že Tokio Hotel jsou jedna z nejočekávanějších návštěv tohoto roku a je tady tisíce fanoušků, kteří se nemůžou dočkat. S tímto vědomím jsme vzali telefon a mluvili s nejvíc sexy dvojčaty v hudbě. Tady to je, náš exkluzivní rozhovor s Billem a Tomem Kaulitzovými.

[…]

Jak se cítíte jen pár dnů před přestavením vaší show a je kapela v Jižní Americe poprvé?
Tom: Pravda je, že jsme šťastní, protože je to poprvé, co tam pojedeme, nejeli jsme tam dříve, protože je skutečně obtížné podniknout show takého druhu a cestovat tak daleko s tour, kterou děláme. Ale pravdou je, že jsme opravdu šťastní že se velmi brzo setkáme s našimi fanoušky (směje se).

Show, kterou představíte v Santiagu bude podobná těm, které jsme viděli v Evropě?
Bill: Protože prezentujeme nové album, vystoupení bude stejné, jako bylo viděno na evropské Humanoid City Tour. Věcí je, že si do Chile nemůžeme přivést z produkce úplně všechno, ale vezmeme si naše outfity a tak dále, takže ve smyslu to bude to samé. Můžete si být jisti, že přijedeme se vším, co máme a více, protože se nemůžeme dočkat, až v Chile zahrajeme.

Co si myslíte o takových zemích, které jdou daleko jako Chile, fanoušci zbožňují a preferují německé verze vaší songů před anglickými?
Tom: Wow (smích)!...Jsem velmi překvapen, protože jsme to skutečně netušil. Ale jste vážní? Wow! Je dobře, že jste mi to řekli, protože právě připravujeme seznam songů, které budeme hrát a je opravdu úžasné vědět, že fanoušci milují náš mateřských jazyk, díky kterému jsme se stali známými. A víte co, jsem tímto způsobem jsem opravdu potěšen, protože kromě němčiny a angličtiny neumíme žádný jiný jazyk a je obdivuhodné, že naši fanoušci v Chile mají zájem o naše songy v němčině a že si je překládají. Jsem nadšený!

Tome, můžu ti říct víc, fanoušci v Chile jsou oddaní, protože zbožňují německé verze a poptávají se po albech…
Tom: To je opravdu neuvěřitelné, nemůžeme tomu uvěřit! To jsem si v životě nikdy nepředstavoval, je to neuvěřitelné…je to perfektní!

A protože mluvíme o naší zemi, víte něco o Chile?
Bill: Pravdou je, že necháme překvapit, protože o zemi moc nevíme, ani o hudbě nevíme mnoho, ale vždycky jsme v kontaktu s našimi fankluby a víme, že nám z Chile dávají velkou podporu. Všechno jsme to četli, protože nám hodně řekli a také jsme viděli videa, které naši fanoušci z Chile nahráli na internet (a jsou opravdu kreativní). Ale stejně se necháme překvapit, myslím, že tohle je ta nejpěknější věc na cestování, protože se dostanete do města, které neznáte a všemi těmi novými dojmy se necháte překvapit.

Víme o "bezpodmínečné lásce", kterou jste vzbudili u vašich fanoušků. Jste připraveni na obtěžování (to je vždy s láskou, to je jasné) od tolika dívek, které na vás čekají?
Tom: Pravdou je, že s některými fanoušky jsme měli více než jen jednu špatnou zkušenost, protože někdy se ztratí kontrola a my nevíme, co dělat; i když se to stalo tisíckrát, jsme stále nervózní. Ale už se těšíme na to, až tam brzo budeme s našimi fanoušky a s veškerou jejich podporující láskou z první řady našich koncertů.

Se vším úspěchem, tour, výlety, vystoupeními, atd… Zastavili jste se někdy nad tím a v určité době si přáli, aby se váš hlas a songy dostali do tak vzdálených zemí jako je naše?
Bill: Je to něco neuvěřitelného. Tak ohromné! Musím si to ještě osvojit a tohle všechno chápat, ale že je to takto, je pro mě radost. Je to něco, co si nikdo z nás vůbec nepředstavoval, protože nás nikdy nenapadlo, že budeme mít takový úspěch mimo naší země a to hlavně na jiných kontinentech. Stále nemůžeme uvěřit tomu, že tolik cestujeme, potkáváme mnoho lidí a že můžeme fanouškům zpívat na tolika místech. Když to poprvé vidím a zažívám to, pohne to se mnou. Popravdě řečeno, nemůžu si pomoct, protože je to dar a jsem velmi vděčný, že jsme ho obdrželi.

Jako dobří muzikanti, rád bych se podíval na váš iPod, takže můžete doporučit nějakou hudbu, která se vám líbí?
Bill: Náš hudební kus je velmi rozdílný, protože každý má rád různé věci. Ale koho máme všichni rádi a můžeme doporučit, jsou Aerosmith. Mě osobně se líbí hudba z 80.let. Miluju Depeche Mode, miluju Stereophonics… myslím, že kapely tohoto stylu jsou nejlepší a bezpochyby je můžu doporučit našim fanouškům.

Řeknu vám, máte skvělý vkus…
Bill: Jak milé, moc děkujeme.
Tom: Hahaha… celý se červená! Hahaha!

A na závěr bych vám nechal otevřenou linii, abyste něco řekli vašim fanouškům, kteří na vás netrpělivě čekají v Chile.
Tom: Našim fanouškům chceme upřímně poděkovat za podporu a že je velmi šťastní, že tam s naší hudbou můžeme dorazit. Už jsme to chtěli udělat dříve a 
nakonec se to podařilo. Takže jsme rádi, že tam konečně můžeme být a nekonečně děkujeme za všechnu podporu, kterou nám vždycky dáváte, děkujeme za všechny dobré věci, které jsme od nich obdrželi a za ohromující show, o které víme, že ji v Santiagu budeme mít. Zdravíme všechny fanoušky v Chile a brzo se uvidíme.
Bill: Moc děkujeme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Clickni jestli jsi tu byl/a

Click ;) 100% (389)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Add me on FB!! =)


Moje adoptovaná pixelka
Jméno:Bill a Tom

Pixelky

_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/fig-clock.gif_http://img.libimseti.cz/s/%211199%21.gif_http://dl.glitter-graphics.net/pub/695/695351ug3twpiwlh.gif_http://s277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/th_2m2esdl.gif_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/sukinhukisobe.gif_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/heart.gif_____!1351!_:ham___
http://www.zwatla.com/emoticones/hello-kitty/001/014.gif__http://www.zwatla.com/emoticones/hello-kitty/001/018.gif_____gaga-2.gif image by spookys-graphix_:blush2:___:hklove:__
_:hmpf:_________koruna___http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/1.gif
___kočíí_!1169!____:)___Photobucket_Emoticône Hello Kitty 240_Emoticône Hello Kitty 233_Emoticône Hello Kitty 242
______=o¤ (pusa)_loliťák =)_dudlíček_sněhulák_aja_579_!__
_diamant__online.gif image by spookys-graphix__study.gif image by spookys-graphix_music___http://fc07.deviantart.com/fs10/i/2006/122/3/4/Cupcake_by_kitty_sama.gif_635__smileys trèfle_
__sponkaaaaa___vlajka_()-()_pepsi______1128_duck
_http://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gif_Lukýýýýýýý_657_1141_Photobucket - Video and Image Hosting_!1323!_thinkheart.gif image by Salisko_hearts__:heart:___WolF7_chrastitko_<//>
http://i247.photobucket.com/albums/gg156/monuliq/hihi.gif?t=1218976459__http://emo-hannah.blog.cz/_BrUnDiBaL____FiFa_superYODA_Hahaha *4822*_
http://img.libimseti.cz/s/%211345%21.gif_http://img.libimseti.cz/s/%21616%21.gif_http://img.libimseti.cz/s/%211337%21.gif___em34.gif image by Salisko_Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/459EB0EF713CEBA484030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.__2_Zamilovaný *5186*_blik cvak_:-0_XD_!600!_jafnýý :)
__*1582*_muck:*_jůů!_hi_danuska_617_!994!_967_1114_906_:)_:-)_nwm_
Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz
11rx8k6.gif image by Lowinka__()-()__em69.gif image by Salisko_shy-1.gif picture by sadistic_vamp____stinky__aja_1065_Moon 2
k_._diamantík_nee_WolF5_e.cahlova_bear______HeY! *4825*
_2_Béééé :,(_aja_:-(_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz______

______________
-------

......


I Support: