tokiohoteloriginal.blog.cz
  Blog byl  založen dne 27.10.2010Photobucket - Video and Image Hosting
Chceš překvápko?klikniClick ;)

   579Chceš moje ICQ?Napiš si :P ráda pokecám a poznám nový lidi ;)579

Zadání 4. kola TH fan soutěže ! ♥

Rozhovor s Massimo Morinim

13. listopadu 2010 v 19:11 |  Tokio Hotel-rozhovory
Jak všichni fanoušci vědí, Tokio Hotel byli v roce 2010 hosty mezinárodního festivalu Sanremo, kde s World Behind My Wall vystupovali v akustické verzi s orchestrem RAI na hlavním televizním kanálu.
Ale ne možná každý ví, že Massimo Morini byl při tomto nezapomenutelném vystoupení jejich manažer.
Umělec a všestranný hudebník Morini se narodil v Janově a ve tři a půl letech začal hrát na klavír. Zpěvák, dirigent, herec, režisér a skladatel, který prodal na dva milióny kopií v zahraničí, včetně singlů a alb. Od roku 1980 byl klávesista rockové kapely Buio Pesto Genovese v Janově (www.buiopesto.it).
[…]

Měli jsme možnost kontaktovat Moriniho po telefonu a zeptat se na jeho spoluúčast s Tokio Hotel na San Remo.

Jak jste byl kontaktován pro práci s Tokio Hotel?
Hledal jsem manažera nahrávací společnosti Universal, protože na letošního ročníku festivalu jsme jako dirigent řídil už sedm interpretů, kteří patří k této společnosti. Takže k této úloze jsem byl přidělen.

Kdo napsal kompozici WBMW?
Já s mým spolupracovníkem Maurice Borzonem, houslistou. Začali jsme to dělal na konci ledna. Naše myšlenka byla, aby hrál celý orchestr, takže jsem původní kousky musel "zrušit." Klávesy jsou musel svěřit smyčcům a tak. Ve studiu jsme udělali několik simulací s orchestrem. To vše pak bylo posláno italskému Universalu a potom do Německa. O projektu jsme měli několik telefonických konferencí a naštěstí jsme neměli žádné problémy. Na všem jsme se vždycky dohodli.

Líbilo se vám zkoušet s kluky z Tokio Hotel?
Zkoušky jsme dělali v den jejich příjezdu, přesně v 15.30 a jedna věc mě na nic ohromila a to, že během zkoušek jejich části si sundali jejich sluchátka a ptali se mě na objasnění a postup hudby, kterou trochu znali a na konci bylo všechno v pořádku. Přišli mi velmi skromní, protože většinou když umělci během zkoušek zjistí chybu, volají na podium učitele.

Jak byste ohodnotil výkon kluků na podiu Aristonu?
Byli perfektní. Neudělali žádnou chybu. Bill nikdy neměl žádné nepřesnosti s hlasem.

Už jste o nich slyšel?
Samozřejmě, znám jejich nejdůležitější songy, ale nikdo jsme tu věc nestudoval. Když pracuju s nějakým umělce, vždycky studuju jeho život a jsem s ním.

Jaký dojem na vás kluci udělali?
Velmi dobrý. Umělci jsou velmi profesionální, slušní a korektní. Viděl jsem, že mají obavy. Byli si vědomi zpěvu na podiu mezinárodní slávy. Ve chvíli pauzu jsme se ptal Billa do říká na katapultami do tohoto světa a on odpověděl: "bylo to to, co jsme chtěli."

Ovlivnil váš názor na kluky jejich vzhled?
Ne. Než jsem se s nimi setkal, přečetl jsme si jejich biografii. Jejich vzhledem jsem nebyl rozrušen. Nechtěl jsem se zastavit na stránce povrchu jako mnoho jiných.


As all fans know, Tokio Hotel were guests of the international festival of Sanremo in 2010, where they performed "World Behind My Wall" in acoustic version with the orchestra of the RAI, the main Italian tv channel.
But perhaps not everyone knows that Massimo Morini was their manager in this unforgettable performance.
An artist and musician and all-round, Morini was born in Genoa and began playing the piano at only three and a half.
Singer, conductor, actor, director and composer, has sold in Italy to two million copies abroad, including singles and albums.
Since 1980, he was keyboardist Buio Pesto Genovese band of rock and pop music sung in the dialect of Genoa (www.buiopesto.it).
Original and witty, he was successful enough to get to produce, in 2004, their first film "Invaxön - Aliens in Liguria," a science fiction movie entirely Italian, nominated for the David di Donatello and presented at the Festival Berlin and Cannes, and "Captain Basil", a film about superheroes.
He published eight albums since 1995 and have sold over 73mila cds earning a gold record for his career.
In 1995, at age 27, Morini sets record as the youngest conductor of the San Remo song festival.
To date, he holds the record of 20 consecutive stakes at the Festival.
Since the singing event is the most important of Italy, San Remo needs much work and preparation to get to be the best.
For this reason we started to organize all less than 7 months before the airing of the show with the artists.

I had the opportunity to contact Morini by telephone for an interview about his participation with Tokio Hotel in San Remo.

Maestro, how have you been contacted to work with Tokio Hotel?
I was looking for a manager of record company Universal, because in this year's festival already I was conducting as a conductor and engineer seven artists who belonged to this label.
So I was assigned this task.

Who wrote the arrangement of WBMW?
I wrote it with my collaborator Maurice Borzone, violinist. I started to make do at the end of January.
Our idea was to play the entire orchestra, so I have "broken up" the original piece: the keyboard I have entrusted to the strings and so on.
We did several simulations in the studio with the orchestra. All this was then sent to the Universal Italian and then sent to Germany.
We have made several telephone conferences to discuss the project and fortunately we never had any problems. We always agree on everything.

Did you do any tests with the boys from Tokio Hotel?
The tests we made on the day of their arrival, precisely at 15.30 and one thing that struck me about them is that during rehearsals for their part have removed their headphones and fell to me to ask for clarification on a procedure to music they little knew, and at the end everything was fine.
I found them very humble because, usually the artists during rehearsals if they find a mistake, the teacher called on stage.

How would you rate the performance of boys on the stage of the Ariston?
They were perfect. They have not committed any mistake. Bill never had any inaccuracies with the voice.

Did you already knew them as an artist? (He had already heard of them?)
Of course I knew their most important songs, but I had never studied the thing.
When I work with an artist I always try to study his life, and I did with them.

What was your impression on the boys?
Very good. Artists are very professional, polite and correct.
I saw them very apprehensive. They were aware of singing on a stage of international fame.
In a moment of pause and chat, I asked Bill how they found to be catapulted into this world, and his response was "was what we wanted."

The look of the boys has influenced the opinion on them?
No. Having read their biography before you meet them, I was not very upset by their appearance.
I did not stop at the side surface as do many others.


We thank the master Massimo Morini for your cooperation and look forward to see them all soon ... maybe even on the stage of the Ariston.


Thanks to Federica Buttarelli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Clickni jestli jsi tu byl/a

Click ;) 100% (389)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Add me on FB!! =)


Moje adoptovaná pixelka
Jméno:Bill a Tom

Pixelky

_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/fig-clock.gif_http://img.libimseti.cz/s/%211199%21.gif_http://dl.glitter-graphics.net/pub/695/695351ug3twpiwlh.gif_http://s277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/th_2m2esdl.gif_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/sukinhukisobe.gif_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/heart.gif_____!1351!_:ham___
http://www.zwatla.com/emoticones/hello-kitty/001/014.gif__http://www.zwatla.com/emoticones/hello-kitty/001/018.gif_____gaga-2.gif image by spookys-graphix_:blush2:___:hklove:__
_:hmpf:_________koruna___http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/1.gif
___kočíí_!1169!____:)___Photobucket_Emoticône Hello Kitty 240_Emoticône Hello Kitty 233_Emoticône Hello Kitty 242
______=o¤ (pusa)_loliťák =)_dudlíček_sněhulák_aja_579_!__
_diamant__online.gif image by spookys-graphix__study.gif image by spookys-graphix_music___http://fc07.deviantart.com/fs10/i/2006/122/3/4/Cupcake_by_kitty_sama.gif_635__smileys trèfle_
__sponkaaaaa___vlajka_()-()_pepsi______1128_duck
_http://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gif_Lukýýýýýýý_657_1141_Photobucket - Video and Image Hosting_!1323!_thinkheart.gif image by Salisko_hearts__:heart:___WolF7_chrastitko_<//>
http://i247.photobucket.com/albums/gg156/monuliq/hihi.gif?t=1218976459__http://emo-hannah.blog.cz/_BrUnDiBaL____FiFa_superYODA_Hahaha *4822*_
http://img.libimseti.cz/s/%211345%21.gif_http://img.libimseti.cz/s/%21616%21.gif_http://img.libimseti.cz/s/%211337%21.gif___em34.gif image by Salisko_Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/459EB0EF713CEBA484030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.__2_Zamilovaný *5186*_blik cvak_:-0_XD_!600!_jafnýý :)
__*1582*_muck:*_jůů!_hi_danuska_617_!994!_967_1114_906_:)_:-)_nwm_
Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz
11rx8k6.gif image by Lowinka__()-()__em69.gif image by Salisko_shy-1.gif picture by sadistic_vamp____stinky__aja_1065_Moon 2
k_._diamantík_nee_WolF5_e.cahlova_bear______HeY! *4825*
_2_Béééé :,(_aja_:-(_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz______

______________
-------

......


I Support: